Pozostałe produkty magnetyczne

Rozdielacze magnetyczne

Magnetyczne rozdielacze do blach stosowane są do oddzielania blach stalowych w stosach oraz do ich utrzymania w powietrzu. Blachy oddzielane są za pomocą umieszczenia bloków magnetycznych skontruowanych specjalnie w tym celu, po jednej lub kilku stronach stosu blach. Przeznaczone przede wszystkim do ręcznego i automatycznego wkładania blach do maszyny.

Magnesy do zbierania

Magnesy do zbierania przeznaczone są do zastosowania we wszystkich branżach przemysłowych z koniecznością zbioru żelaznego odpadu lub części szybko i skutecznie.

Magnesy pomocnicze i podstawki

W naszej ofercie znajdują się niezawodne magnesy pomocnicze takie, jak podstawki wyłączane, bloki magnetyczne „V“, bloki z trzema płaszczyznami magnetycznymi, płyty mocujące do polerowania…. 

Pozostałe produkty magnetyczne

W tej sekcji znajdują się np. neodymowe trwałe magnesy, narzędzia magnetyczne oraz produkty, które mogą ułatwić codzienną pracę, produkty przeznaczone do specyficznych zastosowań oraz te, których nie udało nam się zaszeregować do żadnej z poprzednich kategorii. Należą tu szczypce magnetyczne, magnetyczne krążki linowe itp.