Magnetyczne systemy mocowania

Magnesy do frezowania

W naszej ofercie znajdują się, jak klasyczne magnesy sterowane za pomocą dźwigni, tak również nowoczesne magnesy elektropermanentne, gdzie zasilanie prądem elektrycznym potrzebne jest tylko do magnetyzacji i demagnetyzacji materiału do magnesu, oferujemy również magnesy obustronne z biegunami pierścieniowymi. Wynikiem magnetycznego przymocowania do stołu jest sztywny układ bez wibracji. 

Magnesy do szlifowania

W naszej ofercie znajdują się, jak klasyczne magnesy sterowane za pomocą dźwigni , tak również nowoczesne magnesy elektropermanentne, gdzie zasilanie prądem elektrycznym potrzebne jest tylko do magnetyzacji i demagnetyzacji materiału do magnesu.

Magnesy pro spawania

Elektropemanentny system modułowy z zastosowaniem doświadczonej technologii magnetycznej, przeznaczony przede wszystkim do ustawiania elementów podczas spawania. Możliwy do wykorzystania również w innych aplikacjach.

Palety magnetyczne do zautomatyzowanych prac

Elektropermanentny system paletowy z zastosowaniem doświadczonej technologii magnetycznej. Magnesy mają wystarczającą przestrzeń do robienia otworów przeznaczonych do montażu elementów bazowych. 

Magnesy do obróbki na tokarce

W naszej ofercie znajdują się, jak standardowe magnesy sterowane za pomocą dźwigni, tak również elektropermanentne systemy mocowania z centrowaniem do obróbki na tokarkach karuzelowych. 

Magnesy do obróbki elektroerozyjnej

Magnesy przeznaczone do mocowania podczas obróbki elektroerozyjnej. Doskonałe uszczelnienie magnesu umożliwia jego zupełne zanurzenie.